O firmie

Firma Precision Poland jest producentem wyrobów ze stali narzędziowej takich jak płaskowniki i płyty o standardowych wymiarach wstępnie i precyzyjnie obrobione według normy DIN 59350. Na bieżąco realizujemy zamówienia na wymiary niestandardowe według potrzeb klienta. Oferujemy usługi obróbki skrawaniem na obrabiarkach CNC. Ponadto wykonujemy usługi cięcia laserem i gięcia na prasach krawędziowych CNC. Na podstawie zleconej dokumentacji wykonujemy części maszyn, urządzeń, narzędzi i przyrządów, a także całe urządzenia. Jesteśmy producentem smarownic nożnych typu SN5 - A, kotłów C. O. oraz transporterów rolkowych.

Precyzja, pasja i profesjonalizm

Słowa te stanowią motto naszej firmy. Głównym celem jest utrzymywanie wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, aby spełniać oczekiwania klientów. Dlatego też wszystkie procesy w naszej firmie są stale udoskonalane, a wypracowane przez nas ciekawe rozwiązania technologiczne są doceniane przez naszych kontrahentów.

Jakość

Dbanie o wysoką jakość produktów jest nadrzędną zasadą naszej firmy. W związku z tym na każdym etapie produkcji wyroby poddawane są kontroli. Dział Kontroli Jakości przeprowadza ostateczny pomiar każdego wykonanego wyrobu i sporządza protokół pomiarów.

Dyspozycyjność

Konkurencyjne terminy wykonania, duże możliwości obróbcze oraz różnorodność posiadanych maszyn i urządzeń pozwala na lepsze dostosowanie się do oczekiwań naszych klientów. Wykonujemy indywidualne zlecenia jednostkowe oraz powtarzalne wystandaryzowane elementy.

Doświadczenie

Posiadane umiejętności i wiedzę zawdzięczamy długoletniej działalności na rynku krajowym oraz zagranicznym. Zależy nam na budowaniu trwałych i wieloletnich relacji z kontrahentami, które opieramy na zasadach partnerstwa w biznesie.

© Precision Poland 2023 | Wykonanie: Net Partners